Kuknete na tenhle web http://www.playszone.wgz.cz/

Super web http://www.playszone.wgz.cz/

Pc Hry

Air Battles sky defender Procyon A Dalši

Systemové nároky:

  • Operační systém: Windows XP, 2000
  • CPU: Pentium IV or AMD Athlon 2.0GHz or faster
  • grafika: DirectX9 Compliant with 128MB RAM
  • zvukovka: Directx9 compliant
  • HDD: 1GB

Air Battles je bojová letecká arkáda zasazená do období 2. světové války, v níž hráče čeká jednoduché ovládání, kvalitní audiovizuální zpracování a spousta nepřátel ke zničení.


Release name: Air_Battles_Sky_Defender-PROCYON
Velikost:
1 CD, 399 MB, 40×15 MB
Ochrana: žádná
Žánr: simulator
File name: pro-aiba

Novinky, info: Tothegame, IGN
NFO: here
Homepage: here
Vydal,publikoval: Pilot & Wild Hare Entertainment

Torrent


 

Comand And Conquer 3

torrent
To byla rychlost. Fungl nové pokračování veleúspěšné RTS Command and Conquer přichází po AlcoholCLONu jako cracklý release v DVD9 od Fairlight. Opět se jedná o Kane edici


To byla rychlost. Fungl nové pokračování veleúspěšné RTS Command and Conquer přichází po AlcoholCLONu jako cracklý release v DVD9 od Fairlight. Opět se jedná o Kane edici

 Command & Conquer 3: Tiberium Wars je další díl v populární RTS sérii od týmu EA LA (dříve Westwood), jehož příběh se odehrává v roce 2047, kdy se smrtelně jedovatá mimozemská substance Tiberium šíří nekontrolovaně po celé planetě Zemi. Aliance technicky nejvyspělejších států známá jako GDI se snaží šíření Tiberia zastavit, ale naráží na aktivity nepřátel z Brotherhood of NOD, které vede šílený megaloman Kane, jenž hodlá využít Tiberia k transformaci Země a její populace podle svých zvrhlých představ. Tiberium se tak zase po letech stává příčinou globální války, která rozhodne o budoucnosti lidstva, jež visí na vážkách. Command & Conquer 3: Tiberium Wars nabídne tradiční akční hratelnost předešlých C&C titulů, kterou bude podporovat nová AI a špičkové audiovizuální zpracování. Základem hry bude dlouhá singleplayer kampaň, v jejímž rámci čeká na hráče řada misí s odlišnou náplní, v nichž bude moci kromě jiného používat tradiční mobilní základny, ION kanóny, ale dojde i na vzájemné kombinování stávajících jednotek ve zbrusu nové. Chybět nebude ani podpora multiplayeru přes LAN i internet, v jehož rámci bude k dispozici podpora hlasové komunikace, klanů a nových spectator módů.


Velikost:7,4 GB

Styl:RTS

Linky:www , screeny , nfo

Torrenty:

TorrentSpy

TorrentLeech

Infernal

torrent

Nová 3D person střílečka trochu připomína Splinter Cell. Příležitostní grupa QUARTEX si Infernal vzala na starost a přináší jí v nechráněné podobě.

 Infernal je 3D akce od týmu Metropolis software, která vypráví příběh špičkového tajného agenta a zároveň vyslance pekla na Zemi, jehož jméno je Ryan Lennox. Hráč má jako Ryan k dispozici nejmodernější špionážní vybavení, zbraně a samozřejmě i nástroje, které využívá k hackování do všemožných počítačů, účastní se dramatických přestřelek, dokáže se neslyšně plížit stínem a nebojí se ani vyřizování účtů tváří v tvář. Když však Ryan vyčerpá i poslední konvenční možnost a zdá se, že situaci nezvládne, tak za sebe nechá jednat své nadpřirozené pekelné síly. Stane se z něj duch, který se živí dušemi a v jehož průsvitných rukou se každá zbraň mění v nástroj masového ničení. Oficiální informace popisují Infernal jako mix adrenalinové akce, střílečky a stealth akce, v níž má hráč k dispozici nejenom nadpřirozené schopnosti, ale i široký arsenál zbraní, speciálního vybavení a technologií. Infernal by měl nabídnou strhující lineární příběh s řadou charismatických postav, jež se bude odehrávat ve spoustě odlišných a do detailu zpracovaných lokací, které přivede k životu použití PhysX fyziky od společnosti Ageia. Díky ní bude prostřední notně interaktivní a bude měnit své chování vůči hráči v závislosti na tom, jestli bude zrovna v podobě ducha, nebo člověka.1.56 GB | 3D person akce | Metropolis Software | gamespot(x.x) | www | screeny | nfo | torrent | hledaT | TL

Celtic Kings The Punic Wars

Punic Wars [English]

Bulharská firma Haemimont Games oznámila pokračování své RPG-adventure-strategie Celtic Kings. Rage of War, která se u nás prodává pod názvem Keltští králové: Válečný běs. Celtic Kings: The Punic Wars se zaměří na známé tři punské války v letech 264-146 př.n.l. (i když tu třetí lze jen sotva nazývat válkou, no nic…) mezi Římem a Kartágem, takže pochopitelně dojde i na kampaň s Hannibalem na straně jedné a Scipiem Africanem na straně druhé. Dále z toho vyplývá, že k původním dvěma národům – Římanům a Keltům - přibudou další dva – Kartaginci a Iberijci. Pochopitelně se objeví i nové zbraně a jednotky, včetně nezbytných válečných slonů, dále to budou Numibijští jezdci, libyjská pěchota, tří nové druhy katapultů, praky atd. Opět bude styl RTS a RPG dohromady s výběrem více strategického nebo adventurního módu, tedy dobývání nebo příběh.... Další novinky tvoří terénní typy, nové mapy, upgrady či zvukové efekty a upravený engine umožní automatický výcvik jednotek, zabavení nepřátelských povozů, regeneraci jednotek, zbroje, nové taktiky (krvavý útok) a mluví se i o síťové podpoře. Ovšem zatím se neví, kdo ani kdy jim Celtic Kings: The Punic Wars vydá. Zdroj: Gamespot


Info:
192 MB
RPG-adventure-strategie

trailer
Torrent


Close combat Cross of Iron

Close Combat Cross Of Iron [English]

Kdysi hodně známá a populární série realtime strategií Close Combat od týmu Atomic Games už řadu let spí, pokud tedy nepočítáme dva roky starou taktickou FPS Close Combat: First to Fight od týmu Destineer. Její probuzení se však přiblížilo. Společnost Matrix Games si totiž právě od spol. Destineer zakoupila potřebná práva a ve spolupráci s ní chystá titul Close Combat: Cross of Iron, což bude návrat k tradičnímu realtime modelu. Hráči se tak mohou opět těšit na docela realistickou RTS, v níž je čekají scénáře i dlouhé kampaně plné nefalšované strategické zábavy. Žádné bližší informace o hře zatím nejsou k dispozici, ale jak budou, tak se ozveme.


Info:
737 MB
Realtime strategie
gamespot
TorrentJade Empire Special Editon

torrent

Další hra vychází, tentokrát je to dlouho vyvíjené RPG z asijskéhoo prosředí “Jade Empire”. Tvůrce této hry stvořily i klasiku se jménem Baldur’s Gate, takže se máme na co těšit. Hra vychází v cracknuté podobě od ViTALiTY.

 PC verze původně Xbox only RPG Jade Empire, v němž hráč přebírá roli bojovníka, který se vydává na dlouhou cestu za eliminací velkého nebezpečí. Během své cesty se podívá do mnoha zajímavých lokací od Země kvílejících duchů až po nádherné zahrady hlavního města celé říše. Po cestě samozřejmě narazí na řadu lidských i opravdu nelidských a odporných nepřátel. A právě v té chvíli se ke slovu dostává unikátní bojový systém založený na zkušenostech a dovednostech každé postavy. Hráč se s postupem hry bude ve svém bojovém umění zlepšovat a časem se mu zpřístupní nové účinnější údery. PC verze nabídne oproti Xbox verzi řadu novinek a vylepšení. Kromě možnosti nastavení ovládání podle potřeb každého hráče, to bude grafika ve vyšším rozlišení, nový interface na mapě světa, nové bojové styly, nová AI nepřátel, noví nepřátelé a další.


Info:
6,41 GB
RPG
www | screeny
torrent

TL


Titan Quest

torrent

Nový datadisk pro úspěšné RPG Titan Quest vydává UNLEASHED. Release nepotřebuje crack.

 Titan Quest je akční RPG pro PC od týmu Iron Lore Entertainment a společnosti THQ zasazené do mytologického Řecka a Egypta. Základní zápletka se točí okolo mocných titánů, kteří nějak unikli ze svého vězení, kde měli odpočívat navěky. Nyní se však toulají po povrchu zemském, kde samozřejmě nezahálí a páchají zde zlo nejhoršího kalibru s cílem zničit lidskou rasu jednou a provždy. Hráč přebírá roli hrdiny, který musí jejich řádění zastavit a zachránit tak bezmocné obyvatele tehdejšího světa. Nejdříve však musí odhalit tajemství a zjistit, jak titány dostat zpět do jejich vězení. Kvůli získání potřebných informací a artefaktů hráč v roli hrdiny navštíví celou řadu nádherně zpracovaných známých mýtických lokací jako je Parthenón, Velkých Pyramid, vysutých zahrady v Babylóně a dalších.Datadisk pro solidní akční RPG Tian Quest, který nabídne dvanáctihodinovou singleplayer kampaň, jež hráče zavede do nebezpečného podsvětí. K dispozici bude osm nových hratelných tříd, spousta nových schopností, stovky nových zbraní, desítky nepřátel a možnost vyhnat postavu o celých 10 levelů výše.


Info:
2,11 GB
RPG
www | screeny | nfo
torrent

TL= Torrent Load


The Sims 2 Seson

torrent

Další datadisk pro The Sims 2, tentokrát s podtitulem Seasons neboli česky “Roční období”. Cracknutou verzi vydává trošku skomírající RELOADED.

 The Sims 2: Seasons je další datadisk pro The Sims 2, který se bude zabývat čtveřicí ročních období, přičemž v každém z nich čeká na hráče celá řada nových prvků. K dispozici budou nové vizuální efekty včetně deště, sněžení, bouřek a podobně. Každé roční období bude specifickým způsobem působit na náladu a tím i vztahy simáků (v zimě depka, na jaře dobrá nálada atd.), v každém období budou k dispozici specifické aktivity (v létě koupání, v zimě stavění sněhuláků) a chybět nebudou ani nové oblečky pro každé roční období. Jinak datadisk nabídne nové talenty, šest nový kariér (hudebník, žurnalista, právník, hráč, dobrodruh, učitel), spoustu nových předmětů a možnost sklízet plody práce na zahrádce, které bude možné dalším způsobem zpracovávat.


Info:
717 MB
Sociální simulátor
www | screeny
torrent

TL =Torrent Load


Žádné komentáře
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.